Co je SWEPCO?

Co je SWEPCO?

Swepco je především kvalitní asfaltový hydroizolační materiál pocházející z USA jehož základní surovina je “asfalt Heart of Texas”.

Rafinací prvotřídní texaské ropy vzniká asfalt ve kterém zůstávají zachovány vybrané těžké oleje. Tento asfalt má velmi dobré vodotěsné vlastnosti a je velmi pružný. Při výrobě základní suroviny prochází alsfalt 21 kvalifikačními testy – pokud má požadované vlastnosti můžeme hovořit o asfaltu “Heart of Texas”.

Pro dosažení vysoké kvality výrobků se do takto upraveného asfaltu přidávají i další přísady.

Přísady

 1. 1
  Mikrovlákna

  Mikrovlákna výrazně zpomalují oxidaci asfaltu a zároveň zaručují vyšší pevnost v tahu. Tato mikrovlákna jsou také patentem firmy Swepco.

 2. 2
  Dia Seal

  Dia Seal - přísada, která umožňuje odpařování a vytěsnění vody zachycené v asfaltu během aplikace.

 3. 3
  Zonamine

  Zonamine - chemické aditivum zaručující prvotřídní přilnavost k povrchu. Díky této přísadě je možné v krajním případě aplikovat Swepco produkty i na mokré povrchy, kde také přilnou.

 4. 4
  ZHD7

  ZHD7 - účinný oxidační inhibitor, který zásadně zpomaluje křehnutí a vysušování asfaltu vlivem UV záření.

Swepco

Systémy swepco jsou složeny z kombinace za studena litých asfaltových stěrek (emulzí asfaltu) a asfaltových pasů. Tyto systémy vytváření krytiny plochých střech, které fungují mnohem déle než standardní střešní systémy.

Velkou výhodou těchto systémů je i levné prodlužování živostnosti střechy a pozáruční údržba.

Sortiment výrobků firmy Swepco pro ploché střechy umožňuje vytvořit dlouhodobě fungující střešní plášť, který je vhodný na všechny druhy plochých střech v České republice (asfaltové krytiny, fóliové krytiny, EPDM krytiny, polyuretanové krytiny a krytiny z trapézových plechů.)

Další řada výrobků Swepco je vhodná na obnovu parkovišť, nájezdových ramp a odstavných ploch.

Mezi další velmi významné produkty Swepca, patří i oleje a mazadla, která jsou vhodná i do velmi zátěžových a nepřetržitých provozů.

Jeden z hlavních důvodů proč používat hydroizolační systém swepco je jedinečná vlastnost – swepco nemá spoje!!!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com