O nás


Kdo jsme?

SWEPCO CZ je dealerem a technickým zastupcem produktů společnosti Southwestern Petroleum Corporation.  Specializujeme se především na nejmodernější řešení staveb v oblasti hydroizolačních materiálů a systémových řešení plochých střech. V ČR jsme od roku 1992 a máme za sebou desetitisíce metrů čtverečních výstavby.

Naše vize

  Spojením individuálního přístupu, letitých zkušeností, osvědčených postupů a nejmodernějších technologií se snažíme dosahnout bezkonkurenčních životností střech a tím si získat maximální spokojenost našich zákazníků. Filozofie naší firmy je již od začátku založena na kvalitě, profesionalitě, zkušenosti a spolehlivosti.

          Naší vizí je nabídnout komplexní řešení a poradenství v oblasti hydroizolací, nejenom při výstavbě, ale také v údržbě a obnově budov. Náš tým se skládá z odborníku v oblasti stavební fyziky a stavebních materiálů, tak aby  jsme mohli nabídnout praktické a profesionální služby. 

          Nově, tak k naším službám přibyla diagnostika a střešních konstrukcí a hydroizolací. Další z postupně se rozvíjejícich odvětví, které nabízíme prostřednictvím naší spolešností je řešení a architektůra střešních zahrad spolu s ekohospodářstvím srážkových vod.

          Cílem je postupně rozšiřovat své další působení. Nabídnout zákazníkovi kompletní a bezproblémové řešení v oblasti hydroizolací spolu s jistotou nadstandartní funkčnosti!

Profil společnosti

         Společnost a produkty SWEPCO jsou ve světě již více jak 80 let. Díky tomu jsme schopni navázat na historii produktů a systémových řešení a nabídnout bezkonkurenční řešení hydroizolačních systémlů. 

         Mimo kvalitně odvedenou prácí klademe důraz zejména na technické provedení, dodržení daných parametrů, na kvalitu a záruku, neméně pak na maximální spokojenost zákazníka.

          Kontaktujte nás – rádi k Vám přijedeme, na místě Vám poradíme a poskytneme podrobné informace, nabídneme nejvhodnější materiály a pracovní postup a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku zdarma. 

Systémy SWEPCO jsou certifikovány po celém světě těmi nejprestižnějšími laboratořemi.

SWEPCO + ROCKWOOL

Ucelený lepený střešní systém SWEPCO + ROCKWOOL je nejmodernějším systémem pro zateplení střech, který splňuje ty nejvyšší požadované parametry (životnost, sání větru, požární ochrana, …). Tento systém byl odzkoušen a certifikován jak v centrále SWEPCO v USA, tak ústavem CSI Praha


CERTIFIKOVNÉ STŘEŠNÍ SYSTÉMY

 1. 1
  ZELENÉ STŘECHY
  SWEPCO vyvinulo systém přímo pro provádění hydroizolace ZLENÝCH STŘECH. Hydroizolační ystím obsahuje speciální úpravu proti prorůstání kořínků. Došlo také k zesílení hydroizolačního účinku s odolností proti stojaté vodě. Hydroizolační systém SWEPCO pro zelené střechy se ve světě používá již dekády.
 2. 2
  SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ HYDROIZOLACÍ

  SWEPCO vyrábí celkem 25 produktů pro hydroizolační systémy a 16 materiálů pro údržbu a výstavbu budov. Jednotlivé materiály mají striktní pravidla pro kombinaci. Tyto kombinace tvoří dané střešní hydroizolačřní systémy SWEPCO jak pro výstavbu tak pro údržbu a rekonstrukci budov.

 3. 3
  REFLEXNÍ ÚPRAVA / UV ODOLNOST

  Každá hydroizolace, vystavená povětrnostním vlivům musí mít odolnost na proti UV záření. Materály SWEPCO jsou UV odolné bez jakékoliv povrchové úpravy. SWEPCO vynalezlo 2 typy povrchové úpravy, které mají po zašpinění odraznost 55% nebo 80%. Tato odraznost nejenom, že zvyšuje UV odolnost, dále také snižuje prohřívání  konstrukce střechy, prodlužuje životnost střechy a navyšuje výkonnost fotovoltaického zařízení umístěného nad rovinou střechy..

 4. 4
  ODOLNOST VŮČI PROHOŘENÍ

  Hydroizolační systémy SWEPCO do požárně nebezpečných prostorů splňují všechny následující důležité standardy pro ohnivzdorné střešní hydroizolační membrány: Americká společnost pro testování a materiály ASTM D-1227, typ II, třída 1; Kanadská vládní komise pro normalizaci CGSB-37.28-M89 a vojenská norma USA MIL-R-3472A. Norma České republiky a Evropská norma pro odolnost stavebních hydroizolačních materiálů na vnější požár ENV 1187, ČSN 13501 - 1:2007, typ Broof (t3

 5. 5
  ZÁRUKA a FUNKČNOST

  Southwestern Petroleum Corporation díky své bezespojové technologii a dlouholetým zkušenostem ručí za funkčnost svých systémů až třicetilenou zárukou. SWEPCO systémy lze velice snadno udržovat a dosáhnout tak životností shodné s životností budovy.

 6. 6
  SYTÉMY PRO ÚDRŽBU STŘECH

  SWEPCO jsou nejen ucelené hydroizolační systémy, ale i produkty pro účinnou údržbu starších krytin. Aplikací těchto materiálů na dosluhující střešní povrchy lze opakovaně prodlužovat jejich funkčnost a tím se vyhnout náročným a nákladným rekonstrukcím střešních plášťů.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com